Донецькі “туристи” чудують Європу золотим “Бентлі”

“Золотий” Bentley Continental GTC з донецькими номерами на тлі блискучих вітрин у Мілані засвідчує відношення нуворишів із Донбасу до європейського способу життя.

bentley_gold_donetsk_01

Видання для автомобілістів “ТопЖир”, що опублікувало ці фото, відзначає, що даний автомобіль належить до тих, які частіше можна побачити за кордоном, ніж там, де вони зареєстровані.

Адже навіщо їздити по жахливих дорогах однієї з найбідніших країн Європи, дивитися на похмурі мармизи місцевих “лохів” (якими скоробагатьки вважають простих смертних), якщо є можливість постійно подорожувати по місцях, де дорого, красиво, чисто й акуратно.

bentley_gold_donetsk_02

Крім Мілана, “золотий” “Бентлі” з номерами АН 7744 МН нещодавно бачили також в Угорщині, а також у Монако – “столиці” європейських розкошів.

Цікаво, що в базі даних ДАІ під номером АН 7744 МН насправді числиться не “Бентлі”, а “Шкода Октавія”.

bentley_gold_donetsk_03

Як стало відомо сайту “Аргумент” із власних джерел, “золоте” авто водить дружина депутата Макіївської міськради, вугільного й металургійного магната Володимира Назарова (директора ТОВ ВКФ “Титан”), великого друга нині покійного Василя Джарти, відомого за життя на кличцу Вася-бита.

Судячи з фотографій дописувача Makaoto, цей же “Бентлі” іноді їздить по Києву, причому з якимись “лівими” номерами:
bentley_gold_donetsk_04


Источник: “http://www.cheap-trip.eu/2014/01/11/donetski-turysty-chuduyut-evropu-zolotym-bentli/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя