Сергій Горбачов: "Рівно два роки тому цей наказ про призначення директором..."

Сергій Горбачов в facebook:

Рівно два роки тому цей наказ про призначення директором СШ 148 змінив моє життя невпізнанно. Об этом сообщает newsekart.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нові справи, заглиблення у дуже складні проблеми, медіаосвіта, нові освітні та громадські проекти, тисячі нових людей, яких просто неможливо тут перелічити.

І головне - школа, яка стала рідною.

Діти, очима яких на нас дивиться майбутнє.

Колеги, які допомагають цьому майбутньому стати реальністю.

Батьки, які зацікавлено допомагають школі, критикують, коли є за що.

Звичайно - величезна купа різноманітних проблем, які треба вирішувати кожного дня.

Дещо вдалося зробити, багато чого ще попереду. Повертаючись в освіту, я не планував для себе широкої суспільної діяльності бо сама по собі робота у школі - ще той шмат роботи.

Однак два роки нового досвіду показали, що левова частка проблем школи не може бути вирішена у рамках чинної системи.

Саме тому - моя участь у різноманітних освітніх проектах, насичена комунікація у медіа, робота у складі Колегії МОН, за що я вдячний міністру Лілія Гриневич .

Вдячний тим, хто мене підтримує, вдячний тим, хто предметно критикує і пропонує нове.

Вдячний навіть тим, хто лише скаржиться як все погано продовжуйте у тому ж дусі - на вашому фоні ті, хто не склав руки і змінює те, що можна змінити, виглядають цілком пристойно

І знову щиро дякую людям, які змогли втілити у життя ідею конкурсу на посади директорів закладів освіти Anna Starostenko , Olena Fidanian , Tatyana Pospelova , Ivanna Kobernik - це надважливо, щоб школа стала більш відкритою, більш сучасною.

Позначу тут людей і спільноти, з якими познайомився протягом цих двох років - і які суттєво впливають на моє життя.

Вибачте, якщо відразу когось не згадаю - надалі ще буду оновлювати список

Я вдячний вам, що ви є - такі розумні, різні, небайдужі

Svitlana Oleksiuk Olena Bondarenko Оксана Проскура Illia Filipov Olena Zaplotynska Тетяна Засєкіна Kateryna Spitkovskaya Olena Gurska Наталія Іваніна Галина Тодосова Вадим Карандій Oksana Makarenko Oleg Chaklun Halyna Tytysh Сергій Бабан БАТЬКИ SOS Осадча Тетяна Marichka Dupak Mari Kravchuk Diana Zubko Artem Ilchuk Alyonka Lototzka Галина Сергеева Анна Король Alena Parfenova Olena Panych Iryna Bekeshkina Сергій Запісов Макс Бакшаев Vladimir Bakhrushin Юлия Манохина Oleksandr Elkin Ольга Щеголь Мариэль Славская Ірина Славінська Василь Шандро Oksana Mitnitska Алексей Новиков EdEra EdCamp Ukraine Освітній експеримент Галина Собчук

Працюємо. Бо роботи - невимовно багато. І це - добре. Бо життя - цікаве і різноманітне

Оновлюємо освіту разом.

Ну що, любі хлопчики та дівчатка я повернувся до школи

Тепер - збір інформації, підготовка до навчального року - і ще багато-багато чого цікавого та важлив ... ого.

Знаю, що буде нелегко роботи величезна купа.

Але коли це мене лякало

Ну й ще додам...

Кроки, які зробив Департамент освіти КМДА - це круто і по-справжньому потрібно освіті.

У відборі претендентів на посади взяли участь багато цікавих людей, які, без сумніву, мали б небагато шансів реалізувати себе як керівники освіти за звичайної системи призначень.

Дуже багато у нас говориться про соціальні ліфти для талановитих та працьовитих. Про ті самі ліфти, входи до яких наглухо замуровані корупцією та корпоративним затишком.

Те, що відбулося, відчиняє двері до цих соціальних ліфтів це головний і надзвичайно важливий результат експерименту КМДА і Департаменту освіти.

Дякуємо, Anna Starostenko Olena Fidanian Tatyana Pospelova

ТОП новости

Вход

Меню пользователя