В «Укрзалізниці» вважають, що добудовувати Дарницький вокзал недоцільно

Фото: Wikipedia Об этом сообщает vchera.in.ua со ссылкой на СМИ.Укрзалізниця не добудовуватиме Дарницький вокзал у Києві, повідомляє ЦТС з посилання на Інтерфакс-Україна. Про недоцільність проєкту добудови вокзалу повідомив директор зі стратегічного розвитку і інвестиційної політики УЗ Антон Саболевський.

«Дарницький вокзал – це складна тема. Історія уже дещо пішла вперед – там навколо побудували певну кількість комерційних центрів. Тому ми наразі не бачимо економічної доцільності добудовувати цей об’єкт», – прокоментував Саболевський.Нагадаємо, що Укрзалізниця в 2015 році планувала відкрити адміністративну частину і торгівельний комплекс у недобудованому приміщенні Дарницького вокзалу. Йшлося також про можливість відкрити там готель. А ще у 2013 році Міністерство інфраструктури і Південно-Західна залізниця заявили про намір залучити інвесторів для будівництва вокзального комплексу на вул. Привокзальна, 3. Тоді вартість другої черги будівництва складала 1,793 млрд₴ Перша чергу будівництва завершили в 2007 році, спорудивши транзитний пішохідний тунель під всіма шляхами з виходами на платформи, південний вестибюль, південний і північний ділянки привокзальної площі.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/27/ukrzaliznytsya-vvazhaye-shho-dobudovuvaty-darnytskyj-vokzal-nedotsilno/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя