Населення в Україні стрімко старіє: озвучені тривожні цифри

Населення в Україні стрімко старіє. Справжнісінька біда утворилася на ринку праці: на трьох працівників зараз припадає два пенсіонери.

Об этом сообщает Роспрес

Про це розповіла провідний науковий співробітник Інституту демографії та соцдосліджень НАН України Лідія Ткаченко, передає ТСН. "Нечисленні покоління, які були народжені в 90-2000-х роках, зараз дорослішають. Вони виходять на ринок праці, а їх дуже мало. На пенсію виходять, наприклад, люди, які народилися в 60-тих роках. Їх десь в півтора рази більше ніж покоління 90-х ", – пояснила вона.

Новини
У мережі показали карту реального розподілу населення на Землі
До 2050 року українців стане ще менше

До 2050 року українців стане ще менше

"ДТ"

Відзначається, що у країні недавно нарахували понад 37 мільйонів осіб, проте, в ООН прогнозують, що до 2050 року українців стане ще на 20% менше.

"Це була оцінка. Перепис дасть швидше за все менше населення. Завжди перепис населення дає менше, ніж оцінки, які базуються на регістрах. Різниця може бути досить істотна", – попередила при цьому Ткаченко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дані так званої електронної перепису населення України свідчать про те, що населення нашої країни складає 37 млн 289 тисяч осіб. З них 20,009 млн жінок і 17,28 млн чоловіків.

Населення в Україні стрімко старіє: озвучені тривожні цифри

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/naselennya-v-ukraini-strimko-starie-ozvucheni-trivozhni-tsifri.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя