Для цього веде війну: озвучено несподівану мету Путіна в Україні

Росія веде війну в Україні для того, щоб дістати робочу силу і забезпечити собі економічний розвиток.

Об этом сообщает Роспрес

Таку думку висловив журналіст Юрій Бутусов "Фактам". Він додав, що зараз Росія перебуває в ситуації масової міграції населення.

Новини
Путін поклав око на Білорусь: на Заході розповіли, як можуть захистити Мінськ

"Росії потрібна робоча сила. У них зараз відбувається просто величезна міграція населення, і, для того щоб забезпечити собі економічний розвиток, їм необхідно поповнити цю саму робочу силу за рахунок залучення людей з-за кордону", – зазначив журналіст.

Він додав, що Путін веде війну проти України і для того, щоб відновити контроль над економічним простором у межах колишнього Радянського Союзу і зберегти контроль над ринком робочої сили.

"Путін за цих умов робить все для того, щоб відновити викачування людського ресурсу з України. Та й не тільки з України. Це стосується і трудової міграції з інших країн колишнього СРСР", – підсумував Бутусов.

Озвучена несподівана мета Путіна в Україні

Озвучена несподівана мета Путіна в Україні

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що Росія взяла нову мету для того, щоб забезпечити розкол у Європі. Цього разу Кремль має намір перешкодити інтеграції Балкан із Заходом.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Війна на Донбасі" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/dlya-tsogo-vede-vijnu-ozvuchena-nespodivana-meta-putina-v-ukraini.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя